anna.bec@centrum.cz
777 593 747

O nás

Naše firma vznikla v roce 2010 v Brtnici u Velkých Popovic. Z původního nápadu prodávat na farmářských trzích domácí přebytky byl už jen krůček k podnikání. Vzhledem k tomu, že na trhu s potravinami chyběli kvalitní české domácí marmelády (ne ty levné, nastavované náhražky, plné chemie, prodávané v supermarketech) jsme se rozhodli pokrýt vzrůstající poptávku po tomto produktu.
Naše marmelády vyrábíme starým klasickým způsobem, aby chutnali tak, jak je znáte od babičky. Používáme výhradně kvalitní ovoce z větší části vlastní, a zbytek od českých pěstitelů.
Vzhledem k tomu, že naši zákazníci měli zájem o menší balení, rozhodli jsme se od dubna 2011 vyrábět všechny druhy také ve velikosti 160 g. Dále jsme rozšířili sortiment o dárkové balení našich marmelád.
Jelikož myslíme i na zákazníky, kteří ze zdravotních důvodů nemohou konzumovat výrobky s běžným cukrem, nabízíme od černa 2011 z nejběžnějšího ovoce i DIA marmelády.
Tradiční český potravinářský výrobek – marmeláda – se musel kvůli normám EU od 1.5.2004 přejmenovat. V zemích EU se jako marmeláda označuje pouze směs, obsahující minimálně 20% citrusového ovoce (což v našich jahodových nebo borůvkových těžko dosáhneme).
Proto se u nás již nesetkáte na výrobcích s označením MARMELÁDA, ale POCHOUTKA. Nemá to ovšem na kvalitu v žádném případě vliv.